Telefon: (0212) 224 47 45 & 224 63 24 - Mail info@bil-tek.net
BİL-TEK BİLGİ İŞLEM olarak, teknik rehberlik hizmeti ve karşılaşılan problemlerin çözümü için telefonla çalışma saatleri içinde teknik destek hizmeti vermektedir. Tele-Destek hizmeti ayrıca web destek hizmetleri ile de sunulmaktadır.

Telefon Destek ; BİL-TEK Bilgi İşlem olarak, teknik rehberlik hizmeti ve karşılaşılan problemlerin çözümü için telefonla çalışma saatleri içinde teknik destek hizmeti vermektedir. Tele-Destek hizmeti ayrıca web destek hizmetleri ile de sunulmaktadır.

Uzak Masa Üstü Desteği ; Uzak masa üstü bağlantılar da yasal ve Türkiye’de yazılmış olan TEAMWIEVER programı kullanılarak kullanıcının sistemine bağlanılıp, anında sorun teşhisi, dosya transferi yapmaktadır.

Acil Destek ; Kullanıcıların acil destek talepleri, çalışma saatleri içinde Bil-Tek Ofisinin bulunduğu kent merkezinde en hızlı süre içerisinde Bil-Tek Destek Uzmanları tarafından karşılanmaktadır.

Data Veri Bakımı ; Müşterilerimizin veri kayıplarını ortadan kaldırmak, mevcut verilerin tutarlılığını kontrol etmek ve gerektiğinde veri düzeltme hizmeti olarak tanımlanan veri bakım hizmetini, müşteri talepleri doğrultusunda BİL-TEK ya da müşteri ofisinde vermektedir.

Bakım Hizmet Paketleri ; Kullanıcıların telefon destek, acil destek, kuruluş ve bakım ihtiyaçlarından avantajlı yararlanmalarını sağlamak amacıyla hizmet paketleri hazırlanmıştır. Hizmet paketine sahip kullanıcıların ürün güvenliğini sağlamak amacıyla düzenli ziyaretlerde bulunmaktayız.

BİL-TEK BİLGİ İŞLEM BİLGİSAYAR