Telefon: (0212) 224 47 45 & 224 63 24 - Mail info@bil-tek.net
Berqnet'le İşletmenizi ve İtibarınızı Siber Tehditlere Karşı Koruyun
Tüm ağınızı tek bir platformdan kolaylıkla yönetin, siber güvenliğinizi modern yöntemlerle inşa ederken KVKK'ya ve 5651 sayılı kanuna uygun şekilde yasal yükümlülüklerinizi yerine getirin!

Berqnet SASE Platformu; yeni çalışma ortamına uygun ağ yönetimi ve yeni nesil güvenlik çözümlerini tek bir platform üzerinden kolay yönetilebilir şekilde sunarak operasyonunuzu verimli hale getirmek için geliştirilmiştir. Berqnet SASE Platformunda tüm şubelerin, kullanıcıların ve uzaktan çalışanların internet erişimi merkezi bir noktadan sağlanabilmektedir. Tüm kaynak ve hedefler Güvenlik Duvarı, Web Filtre, Gateway Antivirüs, Saldırı Tespit ve Önleme Sistemi (IPS) gibi güvenlik servislerinden tutarlı bir şekilde faydalanır. Bu sayede kurum ağı siber saldırılara ve zararlı yazılımlara karşı koruma altına alınır.

Firewall cihazı nedir? İşletmeniz için Hangi Firewall Cihazını almalısınız? Firewall cihazlarının temel görevi, internet bağlantısı yapan kullanıcıların güvenliklerini sağlamaktır. Bu çerçevede dışarıdan gelecek tehlikeler bertaraf edilirken aynı zamanda içerideki kullanıcıların da internet üzerinde, zararlı olabilecek yerlere erişimleri engellenebilir.

Berqnet Mobil Raporlama Uygulaması Desteği : Destekliyor 10/100/1000 Mbps Ethernet Port : 4 1 Gbps SFP Port : - USB Port : 2 Harici Saklama Alanı (USB) : 1 TB Dahili Saklama Alanı : 8 GB Harici Saklama Alanı (Network) : Sınırsız Firewall Throughput (TCP) (Gbps) : 1 URL Throughput (Mbps) : 175 IPSec Throughput (Mbps) : 150 Antivirus Throughput (Mbps) : 150 Eş Zamanlı Oturum Sayısı : 250.000 Güç Kaynağı Sayısı : 1 Sertifikasyon : CE/FCC Boyutlar : 170 mm x 115 mm x 44 mm
BİL-TEK BİLGİ İŞLEM BİLGİSAYAR