Telefon: (0212) 224 47 45 & 224 63 24 - Mail info@bil-tek.net
YILLIK BAKIM DESTEK HİZMETLERİ
Türkiyenin her yerine Çözümler sunuyoruz.
YERİNDE DESTEK HİZMETİ : Sözleşme kapsamında Müşterinin Sunucu (Server), PC, System ve Yazıcılarında oluşan Yazılım ve Donanım problemleri tespit edilir ve ücretsiz olarak onarılır. Arızalı cihazlarda gerekli olması halinde yedek parça değişim bedeli müşteriden talep edilir. Bunun dışında Programlardan kaynaklanan sorunlar Anlaşma kapsamı dahilinde yerinde hizmet verilir. Sistem hatalarından kaynaklanan problemlerde, Program bozukluklarını tespit etmek, gerekli müdahaleleri yapmak, gerekiyorsa bu programları yeniden kurarak, kullanıma hazır hale getirmek bu Anlaşma kapsamında yapılacak çalışmalardır. Bunun dışında yapılacak olan Bakım-Onarım hizmetleri ayrıca fiyatlandırılacaktır.
- Bakım anlaşması olan müşteriler bir problem olduğunda sıraya girmezler, önceliklidirler. Sorunları anında çözülür.
- Teknik Servis çağırmak yerine yada bilgi işlem elemanı almak yerine bakım sözleşmesi yaparak maliyetlerinizi de düşürürsünüz.
- Bilişim alt yapınızı en ekonomik biçimde kontrol altına alır ve sürekli karşınıza çıkan problemlere çözüm sunarız.
- Sisteminizi hızlandırmak için daha verimli ve performanası daha da artırmak adına mesai gözetmeksizin çalışırız.
- Büyük bir sorunla karşılaşırsak, mesai bitimine kadar değil, sorunu çözene kadar çalışırız.
- Bir donanım alınacak olursa, piyasa fiyatından daha düşük bir şekilde temin ederiz. Amacımız; Konusunda uzman takım arkdaşlarımız ile bilişim altyapınızı ve donanımlarınızı sorunsuz olarak hazırlayıp sürdürmektir.
ELEMAN GÜN HİZMETİ (Outsoircing) : Müşterinin isteği üzerine belirtilen sayı ve seviyede Uzman Personel, Şirketimiz tarafından Müşteri Lokasyonunda Sistem Destek hizmetleri vermek üzere görevlendirilir. Bu personelin çözemediği problemler, Firmamızın diğer Uzmanları tarafından ücreti karşılığında çözümlenir. Outsoircing Personelin tüm sorumluluğu Müşteriye aittir.
UZAK DESTEK HİZMETİ : Müşteri lokasyonuna gitmeden ilk müdahalenin İnternet veya kiralık hatlar üzerinden Uzman Personelimiz tarafından Remote Control Yazılımları ile yapılmasıdır. Böylece zamandan ve masraftan tasarruf edilerek bir çok problemler çözülebilmektedir. Bu Anlaşma tek başına yapılabileceği gibi diğer Anlaşma türlerine de dahil edilebilmektedir.
WEB GÜNCELLEME HİZMETİ : Web Sitelerini sık sık güncelleme ihtiyacı duyan Müşterilerimiz için düşünülmüş bir Anlaşma türüdür. Müşteri 1 yıl boyunca Web Siteleri için sınırsız sayıda güncelleme talep edebilmektedir. Gerekli tüm Güncellemeler Anlaşma kapsamında ücretsiz olarak yapılmaktadır.

BİL-TEK BİLGİ İŞLEM BİLGİSAYAR