Telefon: (0212) 224 47 45 & 224 63 24 - Mail info@bil-tek.net
Geleceğe birlikte hazırlanalım...
'GÜVENLİ, UYGUN MALİYETLİ, ESNEK ve YÖNETİLEBİLİR ÇÖZÜM' anlayışı ile yola çıkan NETWORK SYSTEM, işletmenizin ihtiyacı olan tüm BT projelerinizi hayata geçirmek için yanınızda. İyi tasarlanmış bir 'Bilişim Teknolojileri Mimarisi ve Güvenlik Sistemleri' Size daha verimli ve güvenli çalışma ortamı sağlar. Tüm adımları firmanızın 'gerçek' ihtiyaçlarına göre kurgulanmış, ileriye dönük projeler ile işinizdeki verimi arttırın.
Gerçek ihtiyacınızdan fazlasına 'para' ödemeyin!
Ağ Teknolojileri, iletişimden verinin işlenmesine, bilginin erişilmesinden, hızlı ve güvenli paylaşılmasına kadar birçok unsurdan dolayı bilgi teknolojileri açısından en önemli alanlardan biri haline gelmiştir. Yeni nesil cihazlardaki çeşitlilik, dağıtık mimari yapıda çalışan uygulamalar ve bu hizmetlerden faydalanan kullanıcılar için etkin ağ yönetimi olmazsa olmazlardandır. Gelişen teknoloji ile büyüyen ve karmaşıklaşan veri merkezlerinde güvenlik ve performanstan ödün vermeden hizmet alabilmek iyi planlanmış Ağ Teknolojisi ile mümkündür.
Altını önemle çizmek gerekirse bilgi erişilebilir ve işlenebilirse değer üretir, bu erişimi kesintisiz sağlayabilirseniz verimliliği artırırsınız. Bilişim ağınız bunu destekleyecek ölçüde esnekse ve yönetilebilirse performansınız yükselir. Bu aşamalar arasında güvenliği sağlam tuttuğunuz müddetçe de iş sürekliliğini sağlayabilirsiniz.
NETWORK SYSTEM olarak; deneyimli mühendis kadromuzla kablolu ve kablosuz tüm network projelerinizde uçtan uca çözümler üretmekteyiz.
Ağ altyapısının tasarlanması ve uygulanması,
Ağ altyapısı güvenlik analizi ve güvenlik sistemlerinin kurulumu,
Uzak bölgeler arasındaki ağ bağlantılarının kurulması
Yedekli ağ altyapılarının oluşturulması
Yapısal kablolama
BİL-TEK BİLGİ İŞLEM BİLGİSAYAR